close
  • Je to poprvé co společnost Honda získala ocenění „Red Dot“ napříč všemi produktovými řadami.
  • Zcela nový model Honda HR-V e:HEV si získal uznání za designovou kvalitu a inovace.
  • Motocykl NT1100 a skútr ADV350 získaly ocenění za design.
  • Čtveřici vítězných produktů doplňuje přelomový generátor EU32i.
  • Prestižní mezinárodní soutěž Red Dot Design Awards vzdává vyzdvihuje dokonalost v designu produktů, značky a komunikace

Zcela nové kompaktní SUV HR-V e:HEV, cestovní motocykl NT1100, skútr ADV350 pro dobrodruhy a generátor EU32i společnosti Honda získaly ocenění Red Dot: „Design produktu 2022“. Společnost Honda tak poprvé získala ocenění ve všech produktových řadách: motocyklové, automobilové i energetické produkty. Toto vysoce prestižní ocenění je udělováno pouze produktům, které vynikají designovou kvalitou a inovacemi.

Podobně jako u dalších nových modelů Honda se současný styl vozu HR-V nese v elegantním designovém směru „bez rušivých prvků“, který v posledních letech získal řadu mezinárodních cen. V ročníku 2021 soutěže Red Dot vyhrály v kategorii Design produktu modely Jazz e:HEV, Crosstar e:HEV a maxiskútr Forza 750, a současně model Honda e v předchozím roce získal ocenění „Nejlepší z nejlepších“. Byl oceněn společně se supersportovním motocyklem Honda CBR1000RR-R Fireblade SP, prvním motocyklem značky Honda, který vyhrál ocenění Red Dot.

Značka Red Dot Winner se mezinárodně proslavila jako jedna z nejvyhledávanějších značek kvality v oblasti produktového designu. O každoročních cenách rozhoduje porota 50 mezinárodních odborníků, kteří testují každý přihlášený produkt, hodnotí jej a diskutují o něm. Kritéria posuzování se každý rok přehodnocují a přizpůsobují tak, aby odrážela nejnovější technické, sociální, ekonomické a ekologické požadavky.

© 2024 Honda Karlovy Vary, Autoservis Kolovrátek s.r.o.