close

Společnost Honda na veletrhu CES 2024 představí novou řadu elektromobilů pro globální trhy

TOKIO, Japonsko, 6. prosince 2023 – společnost Honda připravuje světovou premiéru nové řady elektromobilů pro globální trhy v rámci expozice na veletrhu CES 2024, který se bude konat 9. až 12. ledna 2024 v Las Vegas, Nevada, USA.

Speciální webové stránky společnosti Honda pro CES 2024

https://global.honda/en/new_global_EV/

Obchodní rozhodnutí společnosti Honda vycházejí z globálního sloganu značky: The Power of Dreams – How we move you. Tento slogan má jasné sdělení: společnost Honda vytváří produkty a služby pro mobilitu, které lidem umožní „překonávat různá omezení, jako je čas a místo“, a „rozšířit jejich schopnosti a možnosti“. S takovými produkty a službami v oblasti mobility společnost Honda pomůže mnoha lidem uskutečnit jejich sny a stane se hnací silou, která posouvá společnost kupředu.

Společnost Honda si navíc klade za cíl dosáhnout uhlíkové neutrality u všech produktů a obchodních činností do roku 2050. Za tímto účelem usiluje o elektrifikaci aby dosáhla svého cíle v oblasti elektrifikace automobilů „zvýšit celosvětově poměr prodejů elektromobilů a elektromobilů s palivovými články na 100 % do roku 2040“.

Společnost Honda na svém stánku a prostřednictvím své speciální webové stránky pro CES 2024 představí různé exponáty včetně řady globálních modelů elektromobilů a několika klíčových technologií. Ty dokládají významnou transformaci, kterou společnost Honda v současnosti prochází v souladu s duchem globálního sloganu značky a nastolenou cestou k elektrifikaci.

Tisková konference společnosti Honda na veletrhu CES se bude konat v úterý 9. ledna 2024 (další podrobnosti viz níže). Zúčastní se jí Toshihiro Mibe, globální výkonný ředitel (direktor, prezident a výkonný ředitel) a Shinji Aoyama, globální výkonný viceprezident (direktor, výkonný viceprezident a ředitel), kteří promluví o vizi Hondy pro společnost využívající elektromobily a ve světové premiéře uvedou novou řadu globálních elektromobilů značky.

 • O tiskové konferenci společnosti Honda na veletrhu CES 2024
  • Datum/čas: úterý, 9. ledna 2024, 10:30–11:00 (místního času)  (středa, 10. ledna 2024, 3:30–4:00 (Japonského času)
  • Místo konání:          stánek společnosti Honda (North Hall, stánek č. 10015) v Las Vegas Convention Center
  • Přednášející (plán):
 • Toshihiro Mibe,
 • globální výkonný ředitel (direktor, prezident a výkonný ředitel)
 • Shinji Aoyama,
  • globální výkonný viceprezident (direktor, výkonný viceprezident a ředitel)

© 2024 Honda Karlovy Vary, Autoservis Kolovrátek s.r.o.